+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

ÇAMLICA FERAH MAHALLESİNDE SATILIK DAİRE

ÇAMLICA FERAH MAHALLESİNDE SATILIK DAİRE

Üsküdar, Çamlıca, Ferah Mahallesinde Satılık Dubleks Daire.

İstanbulun gözde yaşam alanlarından olan Üsküdar, Çamlıca, Ferah mahallesinde toplu ulaşıma yakın ulaşımı kolay satılık daire.

Çevre Özellikleri: Çamlıcada satılık daire’mizin çevre özellikleri. Dairemiz Çamlıca tepesine yürüme mesafesindedir. Yapımı devam eden.Çamlıca camii ne yakın olan dairemiz Bosna bulvarına (Nato Yoluna) yaklaşık 250 metre mesafededir. Çamlıca Ferah Mahallesinde satılık dubleks dairemiz. Okula, Pazara, Çarşıya, Avm lere yakın mesafededir. Üsküdar, Çamlıca, Ferah mahallesi İstanbul’un sakın sessiz temiz mahallelerinden biridir.

Ulaşım Özellikleri: Üsküdar Çamlıca Ferah mahallesi toplu ulaşımla İstanbulun bir çok semtine Belediye otobüsleri ve Münübüslerle ulaşma imkanı vardır. Çamlıca ferah mahallesine özel aracınızlada ulaşmak imkanı vardır. 15 Temmuz şehitler köprüsüne yakın oluşu ve diğer bir ulaşım imkanıda Şile otoyolu ile Fatih Sultan Mehmet köprüsüdür. Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, beykoz gibi ilçelerede ulaşmak imkanı.

Daire Özellikler: Üsküdar Çamlıca Ferah mahallesinde satılık olan dairemiz 4 katlı  bir apartmandır. Apartmanda geniş ferah sağlıklı bir asansör vardır. Dubleks dairemizin giriş katında iki oda bir salon mutfak banyo wc vardır. Üst bölümde bir oda Salon, Banyo wc vardır. Teraslı. Dairemize alt kat ve üst kat olmak üzere iki girişi vardır.

140 metre 3+2 Banyo 2 Doğal gaz Konbili. Krediye uygun.  Boş oturuma hazır

İskan: Ferah mahallesinde satılık daire iskanı alınmış. Kat mülkiyeti tapulu. Dairemiz ful bitmiştir.Oturuma hazırdır. Krediye uygun. Dairemiz Arka bahçeye ve yan bahçeye bakmaktadır.

Çamlıcada Satılık Dairenin Satış Fiyatı 510.000 TL.

Ekinox Gayrimenkul  0542 272 50 04  bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

Üsküdar Çamlıcada satılık daireler, Çamlıcada Satılık Daireler, Ferah mahallesinde satılık daireler

21 Mart 2017
956 kez görüntülendi