+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy de site içinde satılık daire 145 metre

Çekmeköy de site içinde satılık daire 145 metre

Çekmeköy Taşdelen de site için de satılık daire.

Ulaşım: Satılık dairemizin bulunduğu sitenin yaklaşık 200 yakının dan belediye otobüsleri geçmektedir. Kartal, Ümraniye,Dudullu, Üsküdar,Mecidiyeköy,Sancaktepe,  Samandıra gibi bir çok merkeze toplu ulaşımla gitmek mümkündür. Ana yol ve oto yollara yakındır ulaşımı kolaydır.Yapılmakta olan Sancaktepe,Çekmeköy,Sultanbeyli metro durağına yürüme mesafesindedir.

Çekmeköy de satılık site içinde daire bilgileri: Satılık dairemizin bulunduğu sitede 10 blok 396 daireden oluşmaktadır. Daireler kendi içinde 4+1, 3+1 ve 1+1 daireler olarak ayrılır.

Ayrıca her blok da 4 adet çatı dubles ve 4 adet ters dubles olan daireler mevcuttur. Sitede yüzme havuzu, Çocuk oyun parkı, Basketbol sahası, daire sahipleri için açık ve kapalı otopark, kamelya mevcuttur.

Daire bilgileri: Çekmeköyde site içinde satılık olan dairemiz 145  metre geniş bir salon salondan çıkılan geniş bir balkon geniş kulanışlı bir mutfak mutfaktan balkona çıkış vardır. Üç oda var. Odaların birin de ebebeyn banyosu wcli, Banyo geniş

Dairemizin içinin durumu sıvası yapılmış, şapı yapılmış elektirk su teysisatı yapılmış çelik kapı takılmış camlar takılı. Dekorasyonu ve iç dizaynını dilediğiniz gibi yapın veya içini  Ekinox Emlak Dekorasyon ekibi de yapar size anahtar teslimi  teslim eder. Dekorasyon fiyatı sizin istekleriniz doğrultusunda oluşur.

Çekmeköyde site içinde satılık daire fiyatı: 380.000 TL

Fiyat teklifi yapmak isteyen teklifi? bilgi@ekinoxemlak.com 054 272 50 04

NOT: Daireye şu an kredi çıkmıyor. İskan işleri devam ediyor. Eylül ayı gibi hazır olacağı söylenmektedir.İskan çıktığında dairenin fiyatı en az 500-600 tl arası değişir. Karlı bir yatırım yapmak isteyen için fırsat.

 

24 Haziran 2018
152 kez görüntülendi