+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

ÇEKMEKÖY MİMAR SİNAN’DA SATILIK DAİRE 3+1

ÇEKMEKÖY MİMAR SİNAN’DA SATILIK DAİRE 3+1

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesinde Satılık 3+1 daire 120 metr İSKAN alınmış kat mülkiyeti tapulu. Giriş katın üstünde.

Çekmeköy:Çekmeköy istanbulun son yıllarda yıldızı parlayan ilçelerinden. Konut alıcılarının en çok tercih ettikleri yaşam alanlarından birisi. Çekmeköy bir tarafı şile otoyolu diğer tarafı Çekmeköy ormanları ile hem ulaşım imkanları hemde temiz havası  yeşil ormanları ile tercih sebebi.

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi: Mimar sinan mahallesi bir tarafı Şile otoyolu. Bir tarafı Çavuşbaşı caddesi ve Çekmeköyde konut alıcıları için cazibe merkezi. Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesinde bir çok marka konut siteleri vardır. Beşyıldız Konutları, Fibalife Konutları, Nayla Konakları, Yeşil belde sitesi, Villa belde Konutları, Nurol Çekmeköy Konakları, Carpediem Villaları, Gökdeniz Villaları, Göl Konakları, Willa Well-Q, gibi marka konut siteleri vardır.

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesinde Ulaşım: Mimar Sinan Mahallesine ulaşım Çavuşbaşı Caddesi ve mimar Sinan caddesinden geçen toplu ulaşım araçları ve münübüslerle yapılmaktadır.Şile yolu üzerinden direk Üsküdar, Mecidiyeköy, Metrobüs seferleri vardır. İstanbulun bir çok merkezi yerine toplu ulaşım araçlarıyla mümkündür. Mimar sinan mahallesinden Üsküdar, Kadıköy, Kavacık, Mecidiyeköy, Kartal, Ümraniye, Sancaktepe, gibi yerlere otobüs seferleri vardır.

Çekmeköy mimar sinan mahallesine şile yolu bağlantısıyla 15 Temmuz Şehitler köprüsüne ve Fatih sultan mehmet köprüsüyle ulaşım kolaydır. Ayrıca Çekmeköy Mimar Sinan mahallesine Yavuz sultan Selim Köprüsüylede ulaşma imkanı vardır.  Yavuz Sultan Selim köprüsü bağlantı yollarının bir çıkışıda Mimar sinan mahallesindedir. Doğa Parkın yanından.

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesinde Okullar: Mahalle okul bakımından da zengindir. Mimar sinan mahallesinde bir çok özel ana  okulu da vardır.

Çekmeköyde Satılık Daire Özellikleri: Mimar Sinan Mahallesinde ana caddeye yaklaşık  75 metre mesafede giriş katın üzerinde üç oda salon  Banyo, Mutfak, Wc . Daireye girişte büyükce bir hol oda büyüklüğünde. Bu holden geçilen büyük bir salon yaklaşık 35 metre. Holden geçilen iki geniş yatak odası. Geniş kulanışlı dolaplı mutfak. Balkon.

Not:Dairemizde Asansör yoktur.İskanı alınmıştır Kat Mülkiyeti Tapulu. Aynı binada iki adet satılık daire vardır. Birinci Kat. İkinci Kat.

bilgi@ekinoxgayrimenkul.com   0542 272 50 04

Çekmeköy’de Satılık Daire:  Fiyatı 400.000 TL

Çekmeköyde satılık daire 3+1 :Fiyatı 410.000 TL

04 Aralık 2016
727 kez görüntülendi