+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Taşdelen de Satılık Daireler

Çekmeköy Taşdelen de Satılık Daireler

Çekmeköy Taşdelen Soğuk pınar mahallesin de satılık daireler

Soğuk pınar mahallesinde kabainşaatı bitmek üzere olan apartman da salık daireler. Apartman çift daireli. İki asansörlü, Yangın merdiveni, Kapalı otopark, Açık otoparklı, Sığınak, Deprem yönetmeliklerine uygun. Ses ve Isı yalıtımlı.Daireler 3  cepheli aydınlık. Apartmanın geniş bahçesi vardır.

Daire bilgileri: Dairemiz iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc’li, Ebeveyn banyolu, Balkonlu, Dairemiz 97 metre geniş ferah aydınlık daireler. Bu projede 3 adet ara katı daire vardır satılık.

Ulaşım bilgileri: İstanbul Çekmeköy de yükselen değer Taşdelen bölgesinde ulaşım Şile oto yolu ve Yavuz Sultan Selim köprüsü bağlantı yolları ile  her yere ulaşmak mümkün.

Toplu Ulaşım: Satılık dairelerin bulunduğu apartmanın yaklaşık 200 metre yanın dan Kartal, Çekmeköy, Üsküdar, Mecidiyeköy,Ümraniye, Dudullu istikametine belediye otobüsleri çalışmaktadır. Çekmeköy, Üsküdar metrosu madenler durağına yakındır.Yapılacak olan Çekmeköy, Yenidoğan,  Sultanbeyli metro durağına yürüme mesafesindedir. İstinye üniversitesi çekmeköy kampüsü ne yürüme mesafesin de satılık daire

İnşaat Teslimi: İnşaat işleri hızla devam etmektedir. Kaba inşaat bitmek üzere. 2018 yılı sonu teslim

Çekmeköy Taşdelen de Satılık Daire Satış fiyatı : 300.000 TL

Not: Bir daire Nakit alıcı olursa indirim vardır. Kat ittifakı tapusu hazır. Tapunuzu hemen alın yıl sonun da yeni evinizde oturun.

25 Mart 2018
186 kez görüntülendi