+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Sancaktepe’de Satılık 3+1 Daire 130 Metre 350,000 TL

Sancaktepe’de Satılık 3+1 Daire 130 Metre 350,000 TL

Sancaktepe de Satılık daire

Sancaktepe Yunus Emre mahallesinde Veysel karani caddesine 50 metre mesafede satılık daire. Sıfır krediye uygun. Üç oda Salon, Mutfak Banyo wc, Alaturka wc. Çarşıya markete  50 metre mesafede.

Yenidoğan merkeze yürüme mesafesinde 500 metre. Toplu ulaşıma yakın 50 metre. Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Ataşehir gibi bir çok merkezi yere direk otobüs seferleri vardır. Yenidoğan Dudullu münübülerine 50 metre mesafededir.

Geniş aileler için bulunmaz fırsat. Apartman kalabalık değildir. Bu geniş ferah daire sizin için

İstinye üniversitesi Çekmeköy kanpüsü ve Özyeğin üniversitesi Çekmeköy kanpüsüne yakın. Sancaktepe belediyesi Yenidoğan sosyal tesislerine yürüme mesafesinde.

Metro Ulaşımı: Hastane – Sarıgazi – Çekmeköy  TaşdelenYenidoğan Metro Hattı ise Hastane İstasyonu öncesinde yer alan kuyruk tünellerinden başlayarak sırası ile Hastane, Sarıgazi (entegrasyon istasyonu), Aydınlar, Güngören, Taşdelen İstasyonlarından geçerek Yenidoğan İstasyonu kuyruk tüneli bitişinde son bulacak. Metro inşaatı devam etmete. Satılık dairemiz Yenidoğan durağına yürüme mesafesindedir.

Apartman Bilgileri: Apartman sıfır yapı,deprem yönetmeliklerine göre yapı denetim ve belediye denetiminde yapıldı. Dört katlı her kat da tek daireli geniş ferah. Geniş ferah bir asansör. Merdivenler. Daire tek dadire olmasından dolayı geniş ve kulanışlıdır. Daire de mutfak ölçüleri 2,5 x 4,5 metre ister yemeğini yap ve geniş mutfağına koyacağın masada yemeğini ye. Salon geniş 5 x 6,5  salon dan çıkılan bir balkon. Yatak odası  4 x 4,5 hemen yanında banyo wcli. Bir diğer oda 3,5 x 3 ayrıda dairede alaturka tuvalet vardır.(Eski tuvalet)

Sancaktepe de satılık dairede  Islak zeminler seramik, Kuru zeminler laminat  parke , Kapılar panel kapı, Mutfak dolapları banyo dolapları  duşa kabin mevcut.

Sancaktepede satılık daire fiyatı: 350,000 TL.

Not: Dairenin son işleri yapılıyor. Mayıs ayı sonunda teslim. Tapu hazır.

18 Ekim 2018
190 kez görüntülendi