+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

ÇEKMEKÖY DE YENİ BİR PROJE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY PARK

ÇEKMEKÖY DE YENİ BİR PROJE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY PARK

Çekmeköy yeni bir konut projesi ile gündemde. Çekmeköy Mehmet Akif mahallesinde Şile yolu üzerinde bulunan Ağaoğlu inşaat’a ait üzerinde yapımına başlanan konut projesi Ağaoğlu Çekmeköy Park.

Şile yolunun bir tarafı Çekmeköy diğer tarafı Ümraniye, Dudullu, Madenler mahallesi ve Necip Fazıl mahallesi. Ümraniye ilçesi sınırlarında kalan bölgedeki marka konut projeleri. İdealist kent birinci etap,  İdealist kent ikinci etap, Evidea, Ağaoğlu Eltes Güneşi Sitesi, Eltes Gold Residence, Sur yapı  Metrogarden,  gibi konut projeleri bulunmaktadır. Her ne kadar birçok marka emlak, gayrimenkul firması bu projelerden daire satarken kiralarken Çekmeköy diye satış, kiralama yapmaktadır. Bu projelerin bazıları yapım aşamasında da Çekmeköy diye pazarlanmıştır. Bu konut projeleri Ümraniye sınırları içindedir.

Bu marka projelerin karşı bölümünde şimdi yeni bir konut projesi yükseliyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park.

Çekmeköy Park’ın 738 dairenin yanı sıra 30 bin metrekarelik lüks mağaza ve yiyecek içecek ünitelerinden oluşan proje. 15 katlı 13 bloktan oluşan projede 1+1’den 4+1’e kadar değişik konut tiplerinin yer alıyor. Bölgede metrekare konut fiyatının 7 bin 500 lira olduğunu, Çekmeköy Park’ta da metrekare fiyatlarını 7 bin 500 lira olarak belirlendi.

Yapmı bitmek üzere olan. Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu ve yapımına başlanan Çekmeköy park konut projesi Çekmeköyde Satılık daire fiyatlarını etkileyecektir. Metronun hizmete alınması ve yeni projelerle Çekmeköyde daire almak bir ayrıcalık olmaya devam ediyor.

Çekmeköy, Toplu ulaşım, Okul, Park , ve sırtını yasladığı Çekmeköy ormanlarının nefis havası ile sizleri bekliyor. Çekmeköyde modern marka konut projelerinin yanısıra 10-20 daireli apartman dairelerinde daireler de almak mümkün. Bu apartman dairelerinden 2+1 ve 85 metre bir sıfır daireyi de 300.000 TL. cıvarında almak mümkün. Çekmeköyde satılık daire fiyatları ara katlar 275.000 TL. ile 350.000 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarda dairenin metresi yapmı kulanılan malzeme, iskanı ve merkezi yerlere yakınlığı etken oluyor.

Çekmeköy de en uzak yer merkeze 2000 metre mesafede yanı her yeri bir anlamda merkez. Uzak kalan yerlerdeki özellik orman kenarı veya ormana yakın olması bu bölgeleride konutları sakin orman havası arayan  konut alıcıları tarafından tercih ediliyor. Çekmeköy sakin temiz ulaşım imkanı çok olan bir yaşam alanı. Çekmeköy Şile oto yoluyla istanbulun her yerine ulaşma imkanı var. 15 Temmuz şehitler köprüsü ve Fatih sultan Mehmet köprüsü, Yavuz sultan selim köprüsü bağlantı yolları Çekmeköy den ulaşımı kolay yapıyor.

Çekmeköyde Satılık Daireler, Çekmeköyde Kiralık daireler, Çekmeköyde emlak alım satım kiralama işleriniz için Ekinox Gayrimenkul hizmetinizde.

19 Ekim 2017
424 kez görüntülendi