+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

ÇEKMEKÖY DE SATILIK DAİRE 95 METRE 275.000 TL

ÇEKMEKÖY DE SATILIK DAİRE 95 METRE 275.000 TL

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daire

Merkezi yerde toplu ulaşıma yürüme  mesafede. İki oda salon mutfak banyo wc li. Dairemiz bahçe katıdır. Kot farkından dolayı her tarafı açık. Güneş alır. Etrafı bahçe. Apartmanda bahçeye yanlız bu daireden giriliyor. Bahçeyi daireyi alan kulanır. Projede başka çıkış yok. İskanlı bina olduğundan başka çıkış giriş yapılamaz.

Çkemeköyde Satılık Daire İskanı Alınmış Kat Mülkiyeti Tapulu

Kredi kulanımında sınır yok

.Konbi var.

Daire yanlızca satış ofisi olarak kulanılmıştır.

Çekmeköyde satılık daire satış fiyatı: 275.000 TL

Çekmeköy Merkez Mahallesin Geniş Bahçeli Aydınlık Üç Tarafı da Bahçe  Satılık Bahçe Katı Daire

Çekmeköy merkez mahallesinde sıfır kırediye uygun satılık bahçe katı daire. Dairemiz normal bahçe katları gibi değildir üç tarafı bahçedir. Bahçe yanlızca bahçe katını alanın kulanabileceği gibidir. Bahçe yaklaşık 100 metre karedir. Daireden bahçeye çıkış vardır. Bahçe genişliği yaklaşık 4 metredir. bir kısmı beton bir kısmı cimen ve ağaç dikilecektir. Dairemizin camları ve bahçeye cıkış kapısı demir yapılmıştır.

Dairemizin giriş katdan aşağıya asansör vardır. Apartmanımızdaki geniş ferah asansör bahçe katına kadar iniyor.

Daire Özellikleri:

Çekmeköy Merkez mahallesindeki bu bahçe katı dairemiz iki oda salom  mutfak banyo wc olarak yapılmıştır.

Duvar Bilgileri:Tuğla duğar, Kartonpiyer, Kaba sıva yapılmıştır, Üzerine Kaba alçı Saten alçı ve Boya yapılmıştır.

Mutfak : Mutfak dolabı özel imalat. Zeminler Ege seramik.

Banyo: Banyo zemini ve duvarlar Ege seramik. Pak Duş Duşakabin duş teknesi. Özel imalat banyo dolabi. Lavobo. Klozet

Salon: Salonda let aydınlatma. Salondan bahçeye cıkış kapısı. Oda zeminleri laminat parke. Apartman merdiğenleri mermer kaplama. Geniş asansör.

Kat itifakı tapusu hazır. Krediye uygun. İskanı inşaat bitiminden sonra kısa sürede alınacaktır. Kısa süre 2 aydır. İnşaat firması yaptığı hiç bir projede iskansız binası yoktur. Hepsinin iskanı alınmıştır.

Ulaşım: Toplu ulaşım Otobüs son durağına ve münübüs durağına yaklaşık 150 metre mesafede. Üsküdar, Kartal, Alemdağ, Kadıköy gibi bir çok merkeze belediye otobüs seferi yapılmaktadır. Ümraniye Çarşı, Çekmeköy münübüs lerinin sondurağıda aynı yerdedir.Şile oto yolu ile 15 temmuz şehitler köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yollarına Yakındır.

Doğa: Çekmeköy ormanlarına yaklaşık 150 metre mesafede. Orman havası ile Gürültüden uzak güzel bir yaşam alanı. Okul, Cami, Park, Yürüme mesafesinde.

23 Ağustos 2020
43 kez görüntülendi