+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Merkez mahallesinde satılık bahçe katı

Çekmeköy Merkez  mahallesinde satılık bahçe katı

Çekmeköyde satılık bahçe katı 60 metre 1+1

Çekmeköy merkez mahallesinde eski Çekmeköy belediyesinin olduğu bölgede Ümraniye münübüs lerinin son durağına yaklaşık 250 metre mesafede satılık  daire. Dairemiz hemen ormanın kenarında. Camdan Çekmeköyün yeşil ormanlarını seyredin. Çekmeköy ormanlarından esen temiz oksijeni içinize çekin.

Sizde İstanbula yakın Çekmeköyde birdaireniz olsun istiyorsanız işte bu daire sizin için. Daireler kaba inşaatı bitmiş ve ince işlerine devam ediliyor.İnşaat yaklaşık 3 ay içinde teslim edilecektir. Kat itifakı tapuları hazır.

Çekmeköyde satılık daire apartman bilgileri

Apartman 3 kat artı bir kat bahçe katı var, Her kat da 3 daire var.Üst katlar dubleks dairedir. Asansörlü , Dış cephe mantolamalı,

Arakatlar  iki oda salon ve 85 metre. Dubleks daireler iki oda salon 85 metre ve artı bir salon bir yatak odası üst katı toplam 160 metre. Yüksek giriş daire 75 metre. Bahçe katı daire 60 metre 1+1

Çekmeköyde Satılık Daire

Çekmeköy  merkez mahallesinde bulunan daire İki oda , Salon, Mutfak, Banyo wc li. Islak zeminler seramik, Kuru zeminler laminat parke, Camlar PVC çift cam, Mutfak tezgahı granit, Mutfakta tezgah altı ve üstü dolap, Banyoda Lavobo, Duşa kabin, Klozet,  Oda kapıları panel kapı, Daire girişi çelik kapı.

Tamamen toprağa gömülü değildir. Etrafı açıktır. Daire duvarları toprakla teması yok.

Çekmeköyde Satılık Bahçe Katı  Daire Fiyatı: 160.000 TL  

16 Şubat 2020
42 kez görüntülendi