+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

ÇEKMEKÖY’DE SATILIK DAİRELER 260.000 TL.

ÇEKMEKÖY’DE SATILIK DAİRELER 260.000 TL.

Çekmeköy de satılık daireler.Kat mülkiyeti tapulu. İskanı alınmış. 

Çekmeköy Mehmet Akif mahallesinde satılık daire. Sıfır, İskanı alınmış, Kat mülkiyeti tapulu.Yüksek giriş. İki oda, Salon, Mutfak, Banyo wcli. Satılık daire 85 metre. Geniş ferah merkezi yerde. Çekmeköy spor kompleksine yaklaşık 100 metre mesafede. Toplu ulaşıma 100 metre mesafede. Çekmeköy, Üsküdar metrosu madenler durağına  yürüme mesafesinde.

Çekmeköy Mehmet Akif mahallesinde satılık daire: 275.000 TL

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık sıfır kerediye uygun daireler. İskanı alınmış kat mülkiyeti tapulu.

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daireler.

Bahçe katı: İki oda,  Salon, Mutfak, Banyo wc, Asansör bahçe kata iniyor, Bahçe kat atdınlık toprağa gömülü değildir, Bahçe yanlızca bahçe katı sahibine ait,  Bahçe 3 mete en yaklaşık 40 metre boy. Bahçe katı su basma ihtimali yoktur.

Çekmeköyde satılık bahçe katının satış fiyatı   260.000 TL.

Çekmeköy de satılık giriş katı daireler: Giriş katı daireler yoldan düz giriştir merdiğen yoktur. Dairemiz 90 metre iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc. Giriş katı daire arka bahçe ve yan bahçeden bir  kat yukardadır. Ön bahçede toprakla ilgisi yoktur.

Çekmeköyde satılık ara katı dairelerin satış fiyatı:  300.000 TL.

Çekmeköy de satılık dubleks daireler: Bu projede satılık 3 adet dubleks daire vardır. Daireler giriş katı 85 metre iki oda, salon, mutfak banyo wc ve balkon vardır. Salondan üst dublekse çıkılıyor.  Dubleksde Salon, iki oda, Banyo wc ve teras vardır. Asansörlü mantolamalı bina. Deprem yönetmeliklerine uygun olarak yapılmıştır.

Çekmeköyde satılık dubleks daireler satış fiyatı 475.000 TL.

Çekmeköy deki yeşil ormanlara yakın sakin temiz havasıyla ev alınacak bir yaşam alanıdır. Bu proje Çekmeköy otobüs duraklarıbıb son durağına yaklaşık 250 metre mesafededir. Ümraniye Çekmeköy münübüs durağınada 250 metre mesafededir.

Ekinox Gayrimenkul  0542 272 50 04  bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

        Çekmeköy de Satılık Daireler, Çekmeköy Merkez mahallesinde Satılık Daireler, Çekmeköy satılık daire, Çekmeköyde sahibinden satılıkn daire, Çekmeköyde sahibinden satılık daireler, Çekmeköy Emlak, Çekmeköy Gayrimenkul, Çekmeköy.

14 Eylül 2019
1.319 kez görüntülendi