+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satış Ofisimiz

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satış Ofisimiz

Ekinox Emlak olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla satış ofisleri hizmetimiz devam ediyor. Bu satış ofislerimizden birinide Çekmeköy Merkez mahallesinde açıyoruz. İ. K  İnşaat tarafından yapılan ve yapım işleri sona eren 15 dairelik projenin de satış işlerini Ekinox Emlak olarak yapacağız.

Bu projede Satılık Olan Daireler

Ekinox Emlak tarafından Çekmeköy Merkez mahallesinde satışa çıkardığımız satılık daireler. Bahçekat daire 90 metre  2+1 daire bu daire toprağa gömülü değildir.  Bu dairenin üç tarafı bahçedir. Bahçeye başka giriş yoktur. Aydınlık geniş ferah. Apartmandaki asansör bahçe kata inmektedir. Bu dairenin satış fiyatı 250.000 Tl bu fiyanın üzerine % 3 Emlak komisyonu ve tapu masrafı eklenecektir.Dairelerde mutfak dolapları, Banyo dolapları, Duşakabin, Klozet bulunmaktadır

Çekmeköyde satılık giriş katı daireler

Çekmeköy merkez mahallesinde bu projede satılık iki adet giriş katı satılık daire vardır. Bu daireler 80 metre 2+1 daireler. Dairenin bir tanesinde mutfaktan çıkılan teras  vardır yaklaşık 30 metre.Bu daire ön yola ve arka bahçeye bakıyor. Diğer daire köşedir ve üç cephelidir. Ön yola yan bahçe Arka bahçeye bakmaktadır. Dairelerde mutfak dolapları, Banyo dolapları, Duşakabin, Klozet bulunmaktadır. Giriş katı dairelerin satış fiyatı 260.000 TL bu fiyata %3 Komisyon ve Tapu masrafı eklenir. Baçe katı camlarına ferforje demir yapılmıştır.

Çekmeköyde satılık ara katı daireler

Çekmeköy merkez mahallesinde bulunan bu projemizde ara katı satılık daireler 85 merte  2+1 olarak yapılmıştır. Bu dairelerimizdede mutfak dolapları MDF gövde Mebran kapaklı olarak yapılmıştır. Mobilya kapılar, Çelik kapı, Banyo dolapları, Duşakabin, Klozet, İslak zeminler seramik, Oda ve salonlar laminat parke, Salonlarda let aydınlatmalı,  Odalar kartonpiyerlidir. Bu projede duvarlar tuğla ile örülmüş. üzerine kara sıva, üzerine kaba alçı, saten alçı, boya, Görüntülü dyofon. Apartmanda yaklaşık 130 metre sığınak vardır. Sığınakta wc,Havalandırma var. Ortak kulanım alanı.

Çekmeköyde satılık dublek daireler

Çekmeköy merkez mahallesinde bulunan bu projemizde olan üç adet dubleks daire vardır. Bu dubleks daireler 160 metredir. Giriş katı 85 metre 2+1 üstü bir dairede 2+1 dir.  Dublek katlarda mutfak banyo wc lidirler. Her dubleks dairede 35 metre teras vardır. Orman manzaralıdır. Dubleks dairelerde yüksek tavanlıdır. En alçek yeri 2 metredir. Çatı demirden yapılmıştır. Sıcak ve soğuk havalar için izalasyon yapılmıştır. Dublek dairelerin satış fiyatı bir tanesi 450.000 TL Diğer iki dubleks dairelerin satış fiyatı 400.000 TL %3 komisyon ve tapu masrafı şeklinde yapılmaktadır.

Not: Bu projenin  iskan işlemleri başlamıştır. İnşaat firması iskanı alacaktır. Bu süre iki Üç aydır. Bir çok işlemi şimdiden yapılmıştır.

Ekinox Emlak Çekmeköy Merkez Mahallesi Satış Ofisi

Etiketler: Çekmeköy Merkez Mahallesinde satılık daireler, Çekmeköyde Satılık Daire, Çekmeköyde satılık daire, Çekmeköyde satılık bahçe katı daire, Çekmeköyde satılık giriş katı daire, Çekmeköyde satılık ara katı daire, Çekmeköyde satılık 2+1 daire, Çekmeköyde satılık dubleks daire, Çekmeköyde Satılık Daireler, Çekmeköyde satılık daireler, Çekmeköyde satılık bahçe katı daireler, Çekmeköyde satılık giriş katı daireler, Çekmeköyde satılık ara katı daireler, Çekmeköyde satılık 2+1 daireler, Çekmeköyde satılık dubleks daireler,Çekmeköy, Çekmeköy Merkez mahallesi, Satış ofisi

13 Haziran 2017
474 kez görüntülendi