+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Taşdelen Gayrimenkul

Çekmeköy Taşdelen Gayrimenkul

Son yılların gözde yaşam merkezlerinden olan Çekmeköy’de yaşayabilir, Çekmeköy’de gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. 

Çekmeköy’de yaşamak

Çekmeköy, İstanbul’un merkezine yakın. Çekmeköy ormanlarının kenarında mis gibi orman havanını içinize çekerek yaşayacağınız şirin bir ilçe. İstanbulun merkezine ulaşmak Şile oto yolu ve Üçüncü köprü ile çok kolay olan Çekmeköy yeni yapılan konut projeleri ve konutlarıyla konut yapan firmaları ve kont sahibi olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Çekmeköyde bulunan konut projeleri; Aktürk Rapsodi evleri, Meyavera villaları, Lalezar konakları, Armoni sitesi, Altınkoza sitesi, Kayra evleri, Tera portia evleri, Panorama evleri, Paik konakları, La Vie konakları, Ardışen konakları, Hekim konakları, Gülistan konakları, Orman sitesi, Turkuaz vilları, Çam konakları, Villa sera, Doğa sitesi, Akmete evleri, Ceylan sitesi, Koru villaları, Sultan evleri

Çekmeköy’ün mahalleleri

Çekmeköy merkez mahallesi, Çekmeköy mimar sinan mahallesi, Çekmeköy mehmet akif mahallesi, Çekmeköy çamlık mahallesi, Çekmeköy hamidiye mahallesi. Bu mahalleler Çekmeköyde satılık daire ve kiralık daire arayanların tercih ettikleri bölgelerdir.

Çekmeköy’de Taşdelen bölgesi  konut yatırımı yapan firmalar tarafından yatırım yapılan bölgelerden biri olarak öne cıkıyor. Çekmeköy Taşdelen bölgesinde yapılan  konutlarda öne çıkanlar. Çekmeköy Taşdelen bölgesinde. Çekmeköy Güngören mahallesi. Çekmeköy Sultançifliği mahallesi ve Taşdelen mahallesi  konut firmalarının  tercik ettiği bölge. Taşdelende satılık daireler

Çekmeköy Taşdelen’de diğer yerleşim bölgeside. Şile oto yolunun Sancaktepe tarafında kalan mahalleleride. Çekmeköy Aydınlar mahallesi, Çekmeköy cumhuriyet mahallesi, Çekmeköy Kirazlı dere mahallesi, Çekmeköy Soğukpınar mahallesi.

Şile yolu tarafından ikiye bölünen Çekmeköy Taşdelen bölgesinde. Çekmeköy Belediyesi tarafından proje çalışmaları devam eden. Şile oto yolunu yer altına alarak 50.000 metre bir meydan yapılacak. Bu meydanın yapılmasıyla birlikte. Çekmeköy Taşdelen bölgesi dahada değer kazanacak.

 

Çekmeköy Taşdelende bir çok konut projesi vardır. Köytur, Neveres konaklar, Şelale konakları öne çıkan projelerden.

Çekmeköy Taşdelende Bulunan Resmi kurumlar. Çekmeköy belediyesi tarafından yeni yapılarak hizmete açılan. Çekmeköy evlendirme  dairesi nikah salonları. Çekmeköy Belediyesi Taşdelen Turgut Özal kültür merkezi öne çıkan kurumlar. Çekmeköy Taşdelende bulunan  SGK ağız ve dış sağlığı merkezide  soğukpınar mahallesinde hizmet vermektedir.

çekmeköy-tasdelen-meydan

Çekmeköy Taşdelende Turgut Özal bulvarı iş yerlerinin ve AVM lerin olduğu bir bulvar olarak çarşı olmuş durumdadır. Taşdelende öne çıkan AVM içinde bir çok markaların bulunduğu Kardiyum AVM öne çıkıyor.Turgut Özal bulvarı toplu ulaşım İstanbulun bir çok merkezine otobüs münübüs ile ulaşmanın olduğu bulvardır. Çekmeköy Taşdelen yapımı devam eden metro ilede ulaşımın kolay olduğu bir ilçe olacaktır. Çekmeköy Konut  yatırımı yapacakları ev sahibi olmak isteyenleri beklemektedir. İlçede üst gelir gurubunun da orta gelir gurubunun da alt gelir gurubunun da  isteklerine hitap eden projeler konutlar bulunmaktadır.

Gayrimenkul konut yatırımı yapmak veya Çekmeköy’de bulunan dairelerinizi satmak kiraya vermek istiyorsanız Çekmeköy Ekinox Emlak hizmetinizdedir.

16 Temmuz 2016
878 kez görüntülendi