+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy’de Bulunan Oto Plazalar

Çekmeköy’de Bulunan Oto Plazalar

İstanbulda konut yatırımı yapmanın en çok tercih edilen ilçelerinden olan Çekmeköyde Satılık Daireler. Sizi bekliyor.Sıfır krediye uygun iskanı alınmış satılık daireler. Sıfır veya ikinci el daire almayı düşünüyorsanız Çekmeköy sizi bekliyor.

Çekmeköyde Konu Yatırımı

Konut yatırımı yaptınız kiraya vermeyi  veya kendiniz oturacaksınız. Çekmeköyde hangi firmalar iş yerleri var. Çekmeköyde bir çok oto plaza vardır. İşte sizin için bölgedeki en çok gözde olan oto plazalar.

İstanbulun gözde ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de bulunan oto satış plazalar ve oto servisler hakkında sizin için bilgiler.

Son yılların istanbulda isminden en çok söz ettiren ilçesi olan Çekmeköy ticaretde de öne çıkıyor. Bölgede bir çok oto plazavardır. Çekmeköyde bulunan oto plaza ve  oto servisleri hakkında yararlı bilgiler.

Çekmeköyde Şile oto yolu üzerinde bulunan otomobil satış ve servileri

Çekmeköy Toyota Plaza ALJ

İsmini kurucusu Sheikh Abdul Latif Jameel’den alan ALJ, günümüzde Toyota Grubu’nun dünya üzerindeki en büyük bağımsız distribütörü konumundadır.

Merkez Mahallesi Erenler Caddesi No:20 – 34782 Çekmeköy – İstanbul

Çekmeköy Gedizler Otomotiv Opel

Gedizler Çekmeköy – Opel Satış ve  Yetkili Servis. Sıfır Opel satış, İkinci el oto satışı.Chevrolet sıfır satış servis.

Gedizler Vizyonu: Şirketimizde müşterilerimizin otomobil ile ilgili tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak ve bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Merkezler Mh. Erenler Cd. No:16 Çekmeköy / İstanbul

Çekmeköy Hyundai Çoşkunlar Plaza

Coşkun Oto, Ziverbey de 1986’de kurulmuştur. 1993 yılında Hyundai Markasının bayiliğini bünyesine katarak eksiksiz hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde  bulunan 70 kişi ile 1999 yılında taşındığı  Çekmeköy Plazada, 10.100 m²’lik kapalı ve açık alana sahiptir.

Ary Oto Plaza Fıat Çekmeköy Taşdelen

7.500 m2 kapalı alana kurulu 3 S Plaza Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta, 2. El olarak Eğitimli ve Uzman kadromuzla hizmet vermektedir.

Kirazlıdere Mah. Havacılar Cad. No:1 Taşdelen Çekmeköy-İstanbul

05 Şubat 2018
330 kez görüntülendi