+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköyde Satılık Arsa 920 Metre İmarlı

Çekmeköyde Satılık Arsa 920 Metre İmarlı

Çekmeköyde Satılık Arsa

Çekmeköy de gelişimin adresi olan Çekmeköy Nışantepe Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa. Özel okulların yatırım yaptığı bir bölge olan Çekmeköy Nışantepe mahallesin de siz de arsa yatırımı yapalırsınız. Satılık arsamız 920 metre isterseniz ev yapın  isterseniz yurt yapın kira geliriniz olsun. İsterseniz alın yatırım yapın Arsa keybettirmez kazandırır. İstanbulda gözde yaşam alanlarından biri olan Çekmeköy Nışantepe mahallesinde 920 metre müstakil tapulu imarlı arsa sahibini bekliyor bu neden siz olmayasınız.

Çekmeköy Alemdağ Nışan Tepede Satılık İmarlı Arsa

Çekmeköy: Çekmeköy son yıllarda İstanbulun en gözde yaşam alanlarından biri olarak öne çıkıyor. Çekmeköy  yeşili ulaşımı ve bir çok konut ve villa siteleri ile öne çıkıyor. Çekmeköy Alemdağ Nışantepe mahallesi’de bölgenin bu gelişiminden nasibini almıştır.

Çekmeköy  Nışantepe Konut Projeleri: Nışantepe Alemdağ  Emlak Konut  sitesi, Çamlık Villaları, Nef Çekmeköy Konut Projeleri.

Çekmeköy Nışantepede Bulunan Okullar: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kanpüsü ,SEV Amerikan Koleji Çekmeköy,TEV Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Taşdelen Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, İELEV Özel 125. Yıl Lisesi,

Çekmeköy Nışantepe mahallesine ulaşım. Şile oto yolu ile İstanbulun her yerine kolayca ulaşmak mümkündür. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Çekmeköy Alemdağ Kavşağına Yakın mesafededir.

Çekmeköy Alemdağ Nışantepede Satılık Arsa:

Arsamız: 920 Metre, Köşebaşı, İmarlı, Müstakil Tapulu, İmar Kat Adedi 6,

Satış Fiyatı: 2.250.000 TL

    www.ekinoxgayrimenkul.com      bilgi@ekinoxgayrimenkul.com EKİNOX GAYRİMENKUL  0542 272 50 04

Çekmeköy de satılık arsalar, Çekmeköyde satılık arsa, Çekmeköy satılık arsa, Çekmeköy satılık arsalar

22 Ağustos 2020
619 kez görüntülendi