+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköyde satılık dükkan YATIRIMLIK

Çekmeköyde satılık dükkan YATIRIMLIK

Gayrimenkul yatırımı yaparken dükkan tercihini kulacaklar için fırsat. Çekmeköy Taşdelen de Şile oto yoluna ikinci binada Çarşı olan Cadde üstünde satılık dükkan.

Çekmeköy de satılık olan bu dükkan Çekmeköy belediyesi Nikah sarayına 100 metre mesfede.İstinye üniversitesi Çekmeköy  kampüsüne yürüme mesafesinde.

Çekmeköy Taşdelen Meydan Projesi

65.000 m2’lik alanda şile yolu trafiği yerin altına alınacak.  Yerin üstünde kalan bölgede, metro durağına yaya ulaşımının sağlanacağı,  butik alışveriş alanlarının, kafelerin bulunacağı bir meydan yapılacak. Bu meydan ile Şile yolunun ayırdığı Soğukpınar, Aydınlar,Cumhuriyet ve Kirazlıdere Mahalleleri ile Taşdelen Mahallesi birleştirilecek.

Kaynak: Çekmeköy Belediyesi web sayfası/https://www.cekmekoy.bel.tr/tr/tasdelen-meydan-projesi

Çekmeköyde satılık dükkanımız bu taslak projesi gözüken alana sadece 10 metre mesafede.Taşdelen merkezden bu parka bağlanan cadde üzerindedir. Bahse konu caddenin bir kısmı yanlızca yayalar için ayrılmıştır. Cadde sağlı sollu dükkanlarla çarşı olmuştur.

Taşdelen meydan projesinin yapımına başlandığında ve tamamlanıp hizmete girdiğinde dükkanımız ekstra değer kazanacaktır. Yüksek kira getirisi. ve değerine değer katan pirim yapacak. Dükkan yatırımı yapmak isteyenler için kaçmaz fırsat. Dükkanın satış fiyatı değerinin altında satışa sunulmuştur. Alırken bile  kardasınız.

İstanbulun yükselen değeri Çekmeköyde yatırımcının ve gayrimenkul alıcısının en çok tercih ettiği bölgede geleceğe yatırım yapmak isteyenler için.

Çekmeköy Taşdelendeki dükkan  Yüksek tavan, Arka bahçe, Ön bahçe, Dükkan 60 metre artı depo 60 metre

Çekmeköyde Satılık Dükkan 610.000 TL + Tapu Masrafı YATIRIMLIK KISA BİR SÜRE

24 Aralık 2019
556 kez görüntülendi