+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköyde site içinde satılık daireler

Çekmeköyde site içinde satılık daireler

Şehrin içinde doğayla iç içe site içinde sıfır iskanı alınmış kat mülkiyeti tapulu orman manzaralı daireler.Çekmeköy ormanlarının kenarında toplu ulaşıma yakın.Ulaşımı kolay ana yollara ve otoyollara yakın İstanbulun her yerine ulaşmak çok kolay.

Sitemiz Yavuz sultan selim köprüsü bağlantı yollarına yakın ve Çekmeköy Alemdağ ormanlarına komşu. Özyeğin üniversitesi,İstinye üniversitesi ve özel oku,kolejlere yakın.Konut projeleri ile gelişen bölgede satılık daireler.

Çekmeköy de Satılık Daireler

Bu konut projesinde giriş katlar,Ara katlar,Dubleks daireler bulunmaktadır. Projede 2+1 ara   kat daireler, 3+1 daireler, 4+2 daireler bulunmaktadır.

Çekmeköyde site içinde satılık dairenin site özellikleri

Açık ve kapalı otopark,Çoçuk oyun parkı,Rekreasyon ve oturma alanları,Açık yüzme havuzu,Çardak,Basketbol sahası,Spor salonu,Hobi bahçesi, 7/24 güvenlik,Asansörlü, Daireler site içine ve ormana bakmaktadır.

Çekmeköy de Site içinde satılık daire özellikleri

Dairelerimiz geniş kulanışlı ferah tüm daireler orman manzaralı. Mutfak geniş ferah modern mutfak dolabı,ankestre ocak,fırın,davlunbaz arçelik, Islak zeminler seramik, kuru zeminler laminat parke, Banyolar da duşa kabin,banyo dolapları,Merkezi ısıtma

Çekmeköyde Site İçinde Satılık  Daireler: Ara katı 2+1 Daire Satış Fiyatları: 360.000 TL , 320.000 TL

14 Ekim 2018
179 kez görüntülendi