+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Ekinox Gayrimenkul Çözüm Ortakları ve Satışlarınız….

Ekinox Gayrimenkul Çözüm Ortakları ve Satışlarınız….

Ekinox Gayrimenkul yıllardır emlak sektöründe hizmet vermektedir. Ümraniye Dudullu’da 1977 yılında inşaat işleri yaparak işe başlayan Ekinox Gayrimenkul, inşaat işlerinin yanında emlak alım satım işleri de yapmaya başlamıştır. Yıllarca Ümraniye, Dudullu, Şerifali, Ferhatpaşa, Çekmeköy, Sancaktepe, Taşdelen, Alemdağ, Ömerli, Kandıra bölgelerinde arsa ve arazi alım satım işleri yapan Ekinox Gayrimenkul konut sektöründeki talep doğrultusunda konut imalatı yaparak ve müşterilerinin dairelerini pazarlayarak konut sektörüne de girmiştir.

Ekinox Gayrimenkul emlak alım satım işinde gelişen teknolojiyi de kullanmakta. Çözüm ortakları ile interneti de kulanmaktadır. Kendine ait www.ekinoxgayrimenkul.com ve www.ekinoxemlak.com web siteleri ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Ekinox Gayrimenkul satışını üzerine aldığı konut ve arsa gibi  gayrimenkullerinizi çözüm ortağı olan Emlak Dergisi, Emlak Magazin, Çekmeköy Şehir Portalı, Ümraniye Şehir Portalı, Dekorasyon Dergisi web sitelerinde gerek inşaat firmalarının tanıtımı, gerekse firmanın yaptığı projenin tanıtımı ve satışını da hızlı ve karlı olarak yapmaktadır.

İnşaat firmaları projesinin satışını Ekinox Gayrimenkul’e verdiğinizde; bu yayınlarda tüm tanıtım ve reklam giderleri tarafımızdan yapılmaktadır. Firma tanıtım yazıları, firma tanıtım makaleler çözüm ortaklarımız tarafında yerine getirilir. Firmanızı ve projenizi tek kuruş ödemeden tanıtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken projenizin satışını Ekinox Gayrimenkul’e vermenizdir. Bir daireniz bir arsanız da olsa fark etmez bizimle iletişime geçin.

Ekinox Gayrimenkul Emlak Alım Satım İşlerinizi Yapılır. Kat Karşılığı Arsalarınız Yapılır.

Etiketler: Çekmeköyde Satılık Daireler, Ümraniyede Satılık Daireler, Dudulluda Satılık Daireler, Taşdelende Satılık Daireler, Çekmeköyde Sahibinden Satılık Daireler, Ümraniyede Sahibinden Satılık Daireler, Dudulluda Sahibinden Satılık Daireler, Çekmeköyde satılık iskanı alınmış daireler, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Taşdelen, Şerifali, Sancaktepe, Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Kat Karşılığı Arsalar, Kat Karşılığı İnşaat

27 Haziran 2017
528 kez görüntülendi