+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Ekinox Emlak İstanbul ,Ümraniye, Çekmeköy de 1977 den günümüze hizmet vermektedir.Firmamız bireysel  müşterilerinin yanın da bir çok inşaat firmasının satış ofis işlerini de yapmaktadır. Yıllarca Ümraniye Dudullu merkezde emlak alım satım kiralama işleri yapan firmamız 2012 yılından itibaren Çekmeköy de  hizmet vermektedir.

Hedefimiz: Satışını yaptığımız konut, iş yeri, villa tüm işlerimizi sorunsuz yapmak. Satışını yaptığımız  gayrimenkulun bir kusuru varsa  bunu müşterimizden gizlememek. Mümkünse mülk sahibiyle anlaşarak  kusuru kendi ekibimizle  giderip  kusursuz şatış yapmak.

Eski konutlarınızın bakımı dekorasyonu tarafımızdan yapılarak. Temiz bakımlı şekilde satışa sunabiliriz. Bu şekilde satışa sunarsak mülkünüz değer kaybetmez.

Ekinox Gayrimenkul Uzmanlık Bölgeleri

Konut: Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Ümraniye Dudullu, Sancaktepe

Arsa Arazi: Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Şile, Ömerli,

Yatırımlık Araziler: Sakarya, Kandıra, Kaynarca, Geyve, Bilecik,

Emlak alım satım kiralama işlerini için Ekinox Emlak ile iletişime geçiniz. İstanbul, Ümramiye, Dudullu , Çekmeköy ve her yerde hizmetinizdeyiz.

Bizimle Yapacağınız Satış Sözleşmesi Size  Hangi Fırsatları Sunuyor

Biz geleneksel emlak pazarlama yöntemlerinin dışında pazarlama,tanıtım yöntemleri ile çalışıyoruz. Müşteri ofise gelsin pazarlayacağımız  mülkü gösterelim veya adı sahibinden diye başlayan ilan siteleri ile çalışmıyoruz. Bu ilan sitelerinde bir mahallede bile yüzlerce emlakçı karşınıza çıkıyor. Aynı gayrimenkul onlarca ilanda değişik fiyatlarda ilana çıkıyor. Sahibinden diye kendiniz ilan verseniz sizi gün boyu emlakçılar gayrimenkul danışmanları arıyor.

Biz Tanıtımı Nasıl yapıyoruz

Kendimize ait iki adet profosyenel web sitemiz var. Bu siteler  bölgemizde ve satış yaptığımız yerlerde önde çıkıyor. Bu siteler www.ekinoxemlak.com ve www.ekinoxgayrimenkul.com ilan sitelerimiz sürekli güncel tutulmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Sektörde önde emlak haber sitelerinden olan Emlak Dergisi www.emlakdergisi.net ve Emlak Magazin www.emlakmagazin.net bu emlak haber sitelerinin yanında yerel haber portalları olan Ümraniye Şehir portalı www.umraniye34.com ve Çekmeköy Kent portalı olan www.cekmekoy34.com sitelerinde gerek tanıtım,ilan ve reklam olarak tanıtımı yapılıyor.

İnşaat firmaları için bu haber sitelerinde projenin tanıtımı için yazılar haberler yapılıyor. Bunun yanında inşaat firmasının da tanıtımı yapılıyor. Sizin için olumlu haberler bir sonraki kat karşılığı görüşmenizde çok işinize yarayacaktır. Bireysel müşterilerimizin de gayrimenkulleri daha çabuk satılma şansını yakalayacaktır.

Bizimle sözleşme yaparak mülkünüzün satışını kiralama işini veriseniz önde olursunuz

Satışını Yaptığımız Bazı Konut Projeleri