+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ümraniye

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ümraniye

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ümraniye

Ümraniye’nin değerine değer katan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ümraniye yükselmeye devam ediyor. Konut yatırımcıları bölgeye akın ediyor. Özellikle ümraniye’nin Site mahallesi, Çamlık mahallesi, Tatlısu mahallesi (Şerifali) başta olmak üzere konut değerleri ve satışları yükselişte.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri ve aynı zamanda tarih, kültür, sanat ve bilimin merkezi olan İstanbul, milyonlarca genç, dinamik ve girişimci nüfusa ev sahipliği yapmaktadır.

Doğu ile batı arasındaki geçiş noktasında bulunan İstanbul, sahip olduğu özellikleri ekonomik değere dönüştürerek sıfatlarına bir yenisini eklemeye hazırlanmaktadır: İstanbul Uluslararası Finans Merkezi.

2014 yılında inşasına başlanan Finans Merkezi 3 milyon 200 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Proje büyüklüğünün 3 milyar lirayı geçmesi beklenen Ümraniye Finans Merkezi projesi, dünyaca ünlü New York ve Londra finans merkezlerinden daha büyük bir proje olması amacıyla başlatıldı.

Finans Merkezi tamamlandıktan sonra Başta Ümraniye, Ataşehir ve diğer çevre ilçeler olmak üzere büyük bir iş kapısı olacak.  Ümraniye, finans merkezi ve yapılacak metro hattıyla İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri haline geldi. Proje duyurulduktan sonra konut fiyatlarında oldukça artış gözlendi.

Ümraniye Site Mahallesinde Satılık Daire

Finas merkezine yakın mesafede satılık dubleks daire 200 metre Soyak yeni şehir konutlarına yaklaşık 200 metre mesafede. İki ayrı girişli olan bu daire Ekinox Emlak tarafından 475.000 TL  den satılmaktadır. 5+2

07 Şubat 2018
359 kez görüntülendi