+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Konut Almanın Zamanı Şimdi mi?

Konut Almanın Zamanı Şimdi mi?

Konut Almanın Zamanı Şimdi mi?

Son iki yıl içinde  konut satışların da neredeyse durma noktasına gelen piyasa Merkez bankasının peş peşe faiz indirmesi sonucunda bankalarda faizleri indirdi. Faizler sıfır konutlarda 0.79 cıvarında. İkinci el konutlarda 0.98 cıvarında.

Konut piyasasın da ki durgunluk nedeniyle konut fiyatları da  yükselmeden konut almanın tam zamanı.

Neden şimdi konut almanın tam zamanı?

Konut stokları İstanbuluda bir çok ilçede hızla tükeniyor. Yeni konut inşaat yapımı dayeniden hareketlendi. Her ne kadar yeni inşaatlar başlasada maliyetlerdeki artış nedeniyle bu konutların fiyatlarının bir miktar yüksek olacağı aşikar.

Sotoklardaki konutlar bitmeden konut almak daha akılcı. Faizler düşük, konut fiyatları yükselmeden evet şimdi konut almanın tam zamanı.

Neden Ümraniye de konut almalıyım?

Ümraniye , İstanbulda sürekli gelişen bir ilçe. Ulaşım bakımından, İlçede bulunan Sanayı siteler İmes, Des, Kadosan, Keyap, Ümraniye oto sanayi sitesi, Dudullu organize sanayı bölgesi. Ümraniye, Saray mahallesi İstanbul  da yeni Maslak olarak anılıyor.

Ümraniyen de gözde alanlardan biride Ümraniye finas mahallesi bu mahalle de sinpaş finans şehir projesi yapılıyor. Ümraniyede son yıllarda hılı bir kentsel dönüşüm yapılmaktadır.

Ümraniye de Hastaneler ve sağlık kuruluşları

Ümraniyenin en önemli sağlık kuruluşu olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi. Çocuk sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, Kadın doğum ve Çocuk Hastanesi.

Ümraniye de her mahallede aile sağlığı merkezleri ve özel hastaneler var.

Ümraniye de Ulaşım ?

Ümraniye ulaşım bakımından İstanbulda en şanslı ilçelerden bir tanesi. Ümraniyenin içinden Şile oto yolu, Tem oto yolu ve Kuzey anadolu oto yolu bağlantısıyla ulaşım imkanı bakımından seçenek çok.

Ümraniye de Toplu Ulaşım?

Ümraniye toplu  ulaşım bakımından da İstanbulun en şanslı ilçelerin den biri. Ümraniyeyinin ortasından  geçen Üsküdar, Ümraniye, Çakmak, Dudullu, Çekmeköy metrosu. Metronun yanın da Ümraniye Alemdağ caddesi üzerinden İstanbulun bir çok merkezi yerine  otobüs hatları var. Bu merkezi  hattın yanın da her  mahalleden geçen otobüs hatları ve münübüs hatları var.

Ümraniyenin yeni metro hatları: Dudullu bostancı metrosu , Ümraniye Göztepe metrosu yapımı devam ediyor. Son yapılan mahalli seçimler sonucunda inşaat çalışmaları dursada  ağıraksak çalışmalar sürüyor. Önümüzdeki yıllarda hizmete  girmesini umut ediyoruz.

İstanbulda giyimin merkezi olan caddelere altanatif olan Ümraniye Alemdağ caddesi Ümraniye çarşıda bu alan araç trafiğine kapatıldı yayalar için düzenlenecek.

Ümraniye de Satılık Daireler

Ümraniyede  konut alınacak mahalleler.  Konut projeleri? Ümraniyede En çok konut satılın mahalleler? Ümraniyede en çok pirim yapan mahalle ? Ümraniyede en çok değerlenen konut projeleri? Ümraniyede emlakcı, Ümraniyede gayrimenkul firmaları, Ümraniye emlakçılar.

Ümraniye de konut almak, Konut satmak,Konut kiralamak, Emlak alım satım işleriniz için EKİNOX EMLAK hizmetinizde.

Dudulludasatılık daireler, yukarı dudullu en uygun satılık evler, aşağı dudullu karadeniz caddesi satılık daire, aşağı dudullu huzur mahallesi sahibinden satilik daire, tavukçuyolu satılık daireler, sahibinden satılık daire dudullu esenşehir, satılık daire dudullu adem yavuz, dudullu satılık daire 3+1,   aşağı dudullu huzur mahallesi satılık daire

24 Şubat 2020
30 kez görüntülendi