+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve Zemin altı Otopark İnşaatı

Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve Zemin altı Otopark İnşaatı

Ümraniye’nin değerini yükseltecek bir proje daha İnşaatına başlandı. Bu proje ile değerine değer kat Ümraniye Konut yatırımcısını çekmeye devam ediyor.Ümraniye de satılık daireler ve kiralık daireler hızla alıcı kiracı buluyor.

Yapımına başlanan proje ile Ümraniye ilçesi, yeni bir sosyal tesis ile vatandaşların rahat nefes alabileceği, dinleneceği ve sosyal aktivitelerde kullanabileceği bir meydana kavuşacak

PROJE BİLGİLERİ
• İşin kapsamı; “Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve Zeminaltı Otopark İnşaatı işinde;
• Toplam hafriyat miktarı: 165.000 m³’tür.
• Toplam inşaat alanı: 38.000 m²’dir.
• Zemin Altı Otopark; 5 Bodrum Kattan oluşmaktadır. Üst kısmı Meydan Düzenlemesi olacaktır.
Zemin Altı Otoparkın 1. bodrum katında 648 m2 515 kişilik Konferans Salonu, 800 m² lik Kütüphane, İdari Birimler, Eğitim Odaları, Toplantı Odası, Mescit, Depo, Bakım Alanı, Kantin, Dinleme Söyleşi Alanı, Çocuk Okuma Alanı bulunmaktadır. Diğer 4 bodrum kat otopark olup 710 araç kapasitelidir

4 KATLI 1.000 ARAÇLIK ZEMİN ALTI OTOPARK YAPILACAK

Yapımına başlanan proje ile Ümraniye Merkezi’nde 4 katlı zemin altı otopark inşa edilecek. Proje kapsamında bölgenin trafik ve otopark sorunu da önemli ölçüde çözüme kavuşacak.

Meydan ile birlikte Alemdağ Caddesi TRT lojmanları ve Suiş Caddesi arası kısım da yayalaşarak bu proje kapsamında cadde, İBB tarafından yenilenecek. Ayrıca nostaljik tramvay ile şehrin merkezine estetik bir görünüm katmak hedefleniyor.

Ümraniye de Emlak alım satım kiralama işleriniz için Ekinox Emlak Hizmetinizde. Ümraniye site mahallesin de satılık dubleks daire. Daire 200 metre 5+2 İki girişli aradaki merdiven kaldırılmıştır. İki ayrı daire şeklinde. Ekinox Emlak tarafından 475.000 TL den satılmaktadır. Kat ittifakı tapulu krediye uygun.

07 Şubat 2018
360 kez görüntülendi