+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Ümraniye Dudullu da Satılık Daire

Ümraniye Dudullu da Satılık Daire

Ümraniye Aşağı Dudullu da satılık daire. Dudullu merkeze yürüme mesafesin de. Okullara yakın.merkezi yerde satılık daire.

Apartman bilgisi: Yeni bina sıfır deprem yönetmeliklerine uygun olarak yapılmış. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilikle imal edilmiş. Asansörülü, Dışcephe montolamalı,

Satılık Daire Bilgileri: Dairemiz iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc li, Balkonlu. Daire bürüt metresi 85 metre. Kuru zeminler laminat parke, Islak zeminler seramik, Kartonpiyerli, Kapılar mobilya panel kapı, Giriş kapısı çelik kapı. Apartmanda bahçe bahçede otopark var.Mutfak geniş kulanışlı.

Dudullu da Satılık Daire Ulaşım: Dudullu merkeze yaklaşık 700 metre mesafede. Dudullu  merkezden Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy metrosu durağı bulunmaktadır. Dudullu , Bostancı metro inşaatı yapım işleri devam etmektedir.

Dudullu merkezden İstanbulun bir çok merkezi yerlerine toplu ulaşım imkanı vardır. Dudulludan direk otobüs hattı olan merkezi yerler. Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Sultanbeyli, Sancaktepe, Meciciyeköy, Topkapı, Levet gibi bir çok yere gidebilirsiniz.

Kendi aracınızla İstanbulun her yerine Oto yollar ve ana yollar ile ulaşabilirsiniz. Dudullu 15 Temmuz şehitler köprüsüne, Fatih Sultan Mehmet köprüsü,  Yavuz Sultan Selim köprüleri bağlantı yollarına yakındır.

Ümraniye Dudullu da satılık daire fiyatı: 350.000 TL

19 Ocak 2020
84 kez görüntülendi