+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Ümraniye Dudullu’da Gayrimenkul Emlak Yatırımı

Ümraniye Dudullu’da Gayrimenkul Emlak Yatırımı

Ümraniye Dudullu geçmişten günümüze Gayrimenkul emlak alım satımının en çok olduğu bölgelerden. Geçmişteki özellikle 80- 90 lı yıllardaki  kadar  olmasada günümüzde yine gözde olan Dudullu.

Dudullu dediğimizde Aşağı Dudullu mahallesi, Yukarı Dudullu mahallesi, Şerifali mahallesi, Tatlısu mahallesi, Altınşehir mahallesi, Mehmet Akif mahallesi, Tepeüstü mahallesi, Ihlamurkuyu mahallesi, Cemil Meriç mahallesi, Esenşehir mahallesi, Esenkent mahallesi, Necip Fazıl mahallesi, Madenler mahallesi, Parseller mahallesi, Huzur mahallesi, Adem Yavuz mahallesi,  Bu mahalleler Dudullu.

Tarihi çok eskilere dayanan Dudullu. Aşağı Dudullu, Yukarı Dudullu olarak çok geniş bir alanı kaplamaktadır. Artan nüfusla birlikte Dudulluda bir kaç kez  bölünerek bu günkü mahalle yapısına kavuştu. Bu bölünmeler esnasında. Ümraniye Dudullunun bir bölümüde Ataşehir ilçesi sınırlarının içinde kaldı. Türk iş blokları, Yeni Çamlıca ve Şerifalinin bir kısmı.

idealistkent -dudullu

 

Dudullu İmes Modoko Keyap, Des, Kadosan, Dudullu Organize sanayi bölgesini içinde barındıran ve daha çok çalışan kesimin yaşadığı bölge.

Ümraniye, Dudullu’da üst gelir gurubu insanların yaşadığı alanlar. Şerifali mahallesi, Tatlı su mahallesi, Mehmet Akif Mahalleside ve Konut projelerinde.

Ümraniye Dudulluda bulunan bir çok konut projesi yeni  icat edilen bir terimle. Çekmeköy bölgesi diye satılmaktadır. Bu terimi kulanarak alıcıya sanki aldığı gayrimenkul Çekmeköydeymiş gibi pazarlanmakta dolayısıyla alıcı kandırılmaktadır. Bunu bir çok firma yapmaktadır. Bunların başında  marka gayrimenkul firmalarından sahibine kadar bir çok kişi aynı satış taktiğini kulanmaktadır.

Ümraniye Dudulluda yapılan ilk projelerden  Sinpaş aqua city 1. ve 2. etap. Daha sonraki yıllarda Sinpaş Dudulluda üç proje  daha gerçekleştirdi. Sinpaş Manos ve Sinpaş central life, Ağaoğlu my town, Yeşil vadi konakları, Eltes Gold Residence, Eltes Güneşi, İdealist kent,Evidea Sitesi, Metrogardın, Sinpaş Avangarden ve da alt gelir guruplarına hitap eden konut siteleri. Dudullu Yeşil konaklar, Bengisu evleri, Şerifali bölgesinde bulunan onlarca konut projeleri.

osmangazi-korusu-dudullu

Bu konut projeleri Ümraniye Dudulluda ama Çekmeköyde diye satılıp kiraya verimektedir. Madenler Necip fazıl Aşağı Dudulluda bulunmaktadır. Eltes Gold Residence, Eltes Güneşi, İdealist kent,Evidea Sitesi, Metrogardın, Sinpaş Avangarden, Bengisu,Sinpaş aqua city,Sinpaş Manos,Sinpaş central life

Dudulluda daha alt gelir gurupları içinde apartman daireleri. Dudullu ulaşım bakımından çok gelişmiş bir bölgedir. Dudulludan toplu ulaşımla istanbulun avrupa yakasına Mecidiyeköy Kadıköye, Üsküdara, Bostancıya, Sultanbeyliye, Çekmeköy, Sancaktepeye direk ulaşım vardır.

Yapımı devam eden hızla sona yaklaşan.Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu açıldığında. Güzargahına yakın bölgelerde gayrimenkuller dahada değer kazanacak.

Ümraniye Dudulludan İstanbulun diğer bölgelerine gitmek oto yol ve ana yollarla çok kolay.  Yapılmakta olan üçüncü boğaz köprüsünede çekmeköy üzerinden ulaşmak mümkün.

Ümraniye Dudullu tüm gelir guruplarının kendine uygun bir gayrimenkulü bulabileceği bir alan.

16 Temmuz 2016
812 kez görüntülendi