+90 542 272 50 04

Sosyal Medyada Biz}

Ümraniye Dudulluda Satılık daire

Ümraniye Dudulluda Satılık daire

Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesinde satılık sıfır krediye uygundaire. Daire giriş katın üstünde. Oturuma hazır. Dudullu merkeze yaklaşık 750 metre mesafede.Okullara yakın merkezi yerde. Toplu ulaşıma yakın. Çarşıya ve AVM lere yürüme mesafesinde. Sağlık kuruluşlarına yürüme mesafesinde.Satılık daire.

Aşağı Dudulluda Satılık daire bilgileri: Dairemizin  bulunduğu apartman her katta birdaire şeklinde yaılmış toplam dört kat dört daire. Bahçesi var bahçede otopark var. Asansörlü asansör geniş. Apartmanın dış cephesi mantolamalı,

Dairemiz iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc li, Balkon, Mutfak dolapları, Dairede ıslak zeminler seramik, kuru zeminler laminat parke şeklinde yapılmıştır. Banyo da duşa kabin lavabo bulunmaktadır.

Daire kapısı çelik kapı, Oda kapıları panel kapı.  Kaliteli malzeme, kaliteli işçilikle yapılmıştır.

Ulaşım: Dire Dudullu merkeze yakın olması ulaşım  imkanları bakımında bir çok imkan var. Çekmeköy, Dudullu, Ümraniye, Üsküdar metrosunu kulanarak istanbulu metrolarına aktarma yaparak İstanbulun bir çok merkezine gitme imkanı. Topla ulaşım da otobüs kulanarak Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye,Ataşehir,Sancaktepe, Mecidiyeköy, Topkapı gibi merkezlere gidilir.

Kendi aracınızla otoyol bağlantı yollarını kulanarak  İstanbul un üç körüsüne kolayca ulaşılır. Şile oto yolu ve Kuzey marmara oto yolu Dudullunun yakınlarından geçiyor.

Ümraniye Dudullu da satılık daire fiyatı: 310.000 TL

19 Ocak 2020
62 kez görüntülendi